5 вересня в стінах Національного університету «Запорізька політехніка» відбулось засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Запорізького регіону.

На зустрічі було обговорено:

• попередні результати прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2023 році
  • проєкт нового переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої та фахової передвищої освіти Міністерства освіти і науки України
  • очікуванні зміни законодавства у сфері вищої освіти
  • проблемні питання діяльності закладів вищої освіти Запорізького регіону під час дії воєнного стану

Голова ради ректорів Віктор Грешта наголосив, що за результатами обговорення напрацьовані спільні пропозиції щодо змін у проєктах будуть надіслані до МОН України та до Президії Спілки ректорів України.

Також представники університетів розповіли про попередню кількість зарахованих, але вступна кампанія ще триває, тому чекаємо на остаточні результати.

Дякуємо усім, хто долучився до обговорення. Покращуємо результати!