Студентське самоврядування та Профком студентів ініціювали благодійну виставку до Дня Незалежності. Упродовж тижня у холі головного корпусу НУ «Запорізька політехніка» було розміщено стенди із картинами, фотографіями та різними hand-made виробами на патріотичну тематику.

Усі охочі могли придбати їх за благодійний внесок на потреби студентів та випускників, які зараз боронять нашу країну на фронті.

До участі у виставці долучились не тільки студенти та співробітники університету, а й колеги зі студентських організацій Дніпровської й Полтавської політехнік, Обласної студентської ради та Міської молодіжної ради.

Усього було зібрано 12 450 грн для нашого студента електротехнічного факультету Кривченка Олексія та випускника електротехнічного факультету Івана Дашка на потреби у військовому обладнанні на фронті.