19 квітня відбулась онлайн-зустріч представників ПрАТ «Запоріжтрансформатор» зі студентами Запорізької політехніки.

ПрАТ «Запоріжтрансформатор» — найбільше в Україні підприємство з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів та єдиний виробник трансформаторного та реакторного обладнання напругою 220 КВ та вище.

Підприємство в пошуках молодих та амбітних фахівців з продажів, закупівель та спеціалістів технічних напрямів (інженери-конструктори та технологи).

Студентство ознайомилось з перспективами стати частиною команди, яка працюватиме на відновлення енергетичної інфраструктури України.

З питаннями звертайтесь до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників НУ «Запорізька політехніка»:
Пн. – Пт. з 08.00 до 17.00, К. 329-А, 3-й поверх головного корпусу;
(061) 769-85-99; 063-04-00-260