21 березня відбулась онлайн-зустріч зі студентами та випускниками Національного університету «Запорізька політехніка».

Тема: «Робота Туристичного інформаційного центру Запоріжжя: діяльність до війни, робота під час та плани після».

Спікери:

• Олексій Каніщев — директор комунального підприємства «Туристичний інформаційний центр Запоріжжя»
  • Альона Власова — заступниця директора Департаменту культури і туризму, начальник управління туризму.

Під час зустрічі учасники дізналися:

• про напрями роботи Туристичного інформаційного центру
  • як переформатувалася діяльність після 24 лютого 2022 року
  • які тенденції вже зараз споглядаються у внутрішньому туризмі
  • про роль ТІЦ у всеукраїнських туристичних процесах після перемоги

Від студентів та викладачів, які були присутні на заході, надійшло багато запитань щодо перспектив розвитку туристичної галузі в нашому регіоні, планів на майбутнє та співпраці в напрямку працевлаштування.

Дякуємо спікерам за зустріч! Впевнені, що попереду у нас — багато спільних проєктів.