До Запорізької політехніки завітав голова Запорізької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адміністрації Юрій Малашко та перший заступник Руслан Мовчан.

Під час зустрічі ми обговорили важливі питання:

• перспективи переходу з дистанційної форми навчання до змішаної та відповідні безпекові заходи
  • стан гуртожитків та кількість вимушених переселенців, які проживають в них
  • концепція Дитячо-юнацького наукового університету та сучасні підходи до профорієнтаційної діяльності
  • практика та дуальна освіта в умовах війни
  • становище коледжів, які знаходяться на окупованих територіях

Для представників ЗОДА також було проведено екскурсію нашим університетом для того, щоб вони змогли детальніше познайомитись з потужностями університету, які дають можливість осучаснити навчальний та науково-виробничий процес та виховувати справжніх професіоналів.

Ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта розповів про співпрацю з українськими університетами, участь у міжнародних проєктах та ініціативах, а також про партнерства з провідними запорізькими підприємствами.

Дякуємо за візит! Сподіваємось на подальшу співпрацю!