30 серпня відбулась зустріч ректора Національного університету «Запорізька політехніка» Віктора Грешти зі студентами групи ФЕУ-913 Маненковим Максимом та Круш Діаною, які 24-26 серпня 2023 року в м. Таллінн взяли участь у Чемпіонаті Європи з тхеквондо (Всесвітня федерація тхеквондо). До них також долучились їх тренер Андрій Яковлев та директор Школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацулей.

Вихованець Запорізької ШВСМ й СК «Мотор Січ» МСУ Маненков Максим у ваговій категорії до 51 кг серед юніорів провів 5 поєдинків та став Чемпіоном Європи серед юніорів.

Вихованка Запорізької ШВСМ та СК «Мотор Січ» МСУ Круш Діана в ваговій категорії до 57 кг серед жінок, провела 4 поєдинки та виборола срібло Чемпіонату Європи. Також Діана виконала норматив «Майстра спорту міжнародного класу».

Віктор Леонідович привітав наших переможців та їх тренера і побажав подальших перемог!