7 лютого ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта, завідувач кафедри інтегрованих технологій зварювання та моделювання конструкцій Олексій Капустян та завідувач кафедри електроприводу та автоматизації промислових установок Андрій Пирожок зустрілись з директором Державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» Володимиром Полухіним та його заступником з навчально-виробничої роботи Андрієм Ліушем.

Під час робочої зустрічі учасники обговорили майбутню співпрацю, зокрема принципи побудови траєкторії навчання з 9 класу до останніх курсів університету.

Також для гостей університету було організовано екскурсію кафедрою електроприводу та автоматизації промислових установок. Разом з доцентами кафедри пан Володимир і пан Андрій проаналізували можливі варіанти покращення іміджу професії інженера, взаємодії у сферах розробки навчально-методичних планів та наукових розробок, підвищення кваліфікацій.

Разом з директоркою Дитячо-юнацького наукового університету Оленою Назаровою продумали започаткування регіонального етапу конкурсу професійної майстерності за компетенцією «Мехатроніка».

Наша спільна мета — впровадження передового світового досвіду в українську освіту.