4 травня відбулась зустріч ректора НУ «Запорізька політехніка» Віктора ГРЕШТИ та керівника «Культурного десанту» Колею СЄРГОЮ. За результатами зустрічі було досягнуто домовленості щодо спільної роботи з метою підняття бойового духу наших захисників та захисниць та надання морально-психологічної підтримки українцям.

Підтримано ініціативу роботи «Культурного десанту» з внутрішніми переселенцями, які знайшли прихисток у гуртожитках Запорізької політехніки, щоб розрадити піснею, добрим словом, підтримати і допомогти впоратись зі стресом, напругою, страхом, безвихіддю, а також мотивувати і наповнювати життя новим сенсом.

Важливою є робота зі студентством університету та його коледжів з метою їх залучення до виконання волонтерської, гуманітарної та соціальної роботи під час війни з росією, встановлення емоційних мостів між військовими і цивільними, протидії всім наративам та пропаганді країни-агресорки.

Мистецтво, культура в умовах війни мають властивість зцілювати душі, і саме тому такі зустрічі є надважливими!