Представники Запорізької політехніки на чолі з ректором Віктором Грештою відвідали Planetarium Noosphere Dnipro та обговорили перспективи співпраці. Ми вдячні команді Планетарію й безпосередньо його керівниці Юлії Прибитковій за змістовну екскурсію та дотик до зірок! Керівниця зі своєю командою розповіла про сучасні проєкти, що розроблюються студентами. Під час спілкування ми знайшли точки дотику щодо подальших спільних проєктів з НУ «Запорізька політехніка» та школами міста Запоріжжя.

Ректору та команді університету був представлений відеоматеріал у форматі Fulldome, який створили студенти в межах спільного проєкту «Створення анімаційних науково-пізнавальних відеоматеріалів» з Планетарієм міста Дніпро. Керівником команди проєкту є аспірант кафедри інформаційних технологій електронних засобів Запорізької політехніки Олександр Щукін.

Під час зустрічі в Noosphere Engineering School міста Дніпро з командою та керівником Світланою Клименко були обговорені спільні проєкти між школами Дніпра та Запоріжжя. Також керівниця лабораторії провела екскурсію по школі, яка святкує в цьому році своє 10-ти річчя.

Слідкуйте за нашими новинами, дізнавайтесь про спільні проєкти і ставайте активним їх учасником!