Прізвище: Міліченко

Ім'я: Андрій

По батькові: Семенович

Посада: старший лаборант кафедри ОТЗВ

Участь у роботі рад і державних структур:

Науковий ступінь:

Вчене звання:

Обліковий запис науковця (ORCID):

Освіта: вища

• Запорізький машинобудівний інститут ім В.Я. Чубаря, 1981 р., дипломом з відзнакою, спеціальність за дипломом – «Технологія та устаткування зварювання»

У 1981 році почав працювати на кафедрі «Обладнання і технологія зварювального виробництва» на посаді інженера, молодшого наукового співробітника та старшого наукового співробітника. Був відповідальним виконавцем госпдоговірних робіт на комбінаті «Дніпроспецсталь» по відновленню бойків ротаційно-кувальних машин і по відновленню деталей сільгосптехніки Лієпайської (Латвія) райсільгосптехніки, виконавцем госпдоговірної роботи по відновленню деталей целюлозно-паперової промисловості на Святогірському целюлозно-паперовому комбінаті. За результатами робіт опублікував понад 30 статей, має 5 авторських свідоцтв на винаходи. Продовжив сімейну традицію: на кафедрі ОТЗВ багато років працював доцентом батько Андрія Семеновича, Семен Логіновіч; старший брат Сергій в 1974 р. закінчив з відзнакою цю ж спеціальність, захистив дисертацію в Києві, там живе і працює; став випускником кафедри і син Андрія — Володимир. Захоплення: автомобілі, гра на музичних інструментах.

Рік початку діяльності в університеті: 1981 р.

Мови спілкування: російська – добре, українська – добре, англійська – зі словником

Контакти:

адреса: вул. Жуковського 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 257-а (8)